איתור קרנות פנסיה

תוכן עניינים

מציאת קרנות פנסיה

מציאת קרנות פנסיה

איתור קרנות פנסיה הוא הצעד הראשון לפני תכנון פנסיוני, הנעשה באופן שוטף בתקופת החיסכון או לקראת הפרישה. קרן פנסיה היא היום מכשיר החיסכון הפנסיוני הנפוץ והמשתלם ביותר במרבית המקרים וגם הרגולטור מעודד חיסכון לאפיק זה. מי שעבד במספר מקומות עבודה, יתכן שיש לו קרנות פנסיה במספר מקומות ויש צורך לאתרן לפני קבלת ההחלטות לגבי המשך החיסכון הפנסיוני. סוכן ביטוח פנסיוני "רפאל חביב" עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

איתור קרנות פנסיה דרך המסלקה הפנסיונית

איתור קרנות פנסיה נעשות בדרכים שונות והחשובה ביותר היא באמצעות המסלקה הפנסיונית אשר בה מופיעות כל הקרנות השייכות לחוסך. בנוסף לקרנות אלו, מופיעות כל קופות הגמל, קרנות ההשתלמות, קופות הגמל להשקעה וביטוח המנהלים או תגמולים לעצמאים. המידע מהמסלקה הוא מקיף וכולל יתרות, דמי ניהול, מסלולי השקעה, מעסיקים, חלוקה לרכיבים – תגמולי עובד, מעביד ופיצויים ועוד. השימוש במסלקה הפנסיונית יכול להיות באופן ישיר על ידי החוסך, או על ידי בעל רישיון המקבל מהחוסך ייפוי כוח לפנות בשמו למסלקה הפנסיונית ויש בידיו כלים לתת תמונה מקיפה על החיסכון הפנסיוני ומשתמש בתוכנות לניתוח, פישוט הנתונים והצגתם בצורה נהירה ללקוח או ללקוח הפוטנציאלי.

המסלקה הפנסיונית אמורה לאפשר איתור מלא של קרנות הפנסיה השונות על שם החוסך. עם זאת, קיימים מצבים שלא מתקבלים כל הנתונים ואז מומלץ להיעזר בתלושי 106 ממקומות עבודה שונים ובדו"חות שנתיים המגיעים לחוסך.

אופציות שונות לאיתור קרן פנסיה

מאחר שקרנות פנסיה כוללת בתוכן גם רכיב ביטוחי למקרה מוות או נכות חלילה, כדאי לאתר אותן יחד עם בדיקה של פוליסות הביטוח השונות, כדי לקבל גם תמונה כוללת של הכיסויים הביטוחיים. החשיבות להיעזר בבעל רישיון לאחר איתור קרנות הפנסיה היא רבה, כי בעל רישיון מכיר את המוצרים השונים ומאפייניהם וכן את היצרנים השונים הפועלים בשוק ואת התנאים שהם מציעים.

חיפוש קרנות פנסיה

סוכן ביטוח פנסיוני "רפאל חביב" עוסק בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ, עריכת תכנית ויישומה בפועל ומתן שירות מתמשך לגבי המוצרים הפנסיוניים, החסכונות הפרטיים, ביטוחי החיים והבריאות. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. הוא שמח להעניק שירות מצוין ללקוחותיו וישמח לעשות זאת גם ללקוחותיו העתידיים.

רפאל חביב - סוכן ביטוח
רפאל חביב - סוכן ביטוח

רפאל חביב הוא סוכן ביטוח פנסיוני מומלץ המספק שירותי ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח סיעודי, קופת גמל להשקעה, בדיקת תיק ביטוח לפי הר הכסף והר הביטוח, בניית תכנית מותאמת אישית ועוד.

שיתוף המאמר:
Facebook
WhatsApp
Email
Print
יכול לעניין אותך גם: